Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,88 zł , zmiana od tamtej pory: -7,64%

Re: bye, bye kt

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-11-13 o godz. 20:29 ~Sel napisał(a):
> Czyli płynie kasa z robót i ze zwiększonej sprzedaży w IV kwartale , na dodatek zwiększają limity dostawcy.. to zrezygnują z kredytów?

czyli płynie kasa z robót poprzez ktbiznes do banków. dostawcy nie zwiększają limitów tylko kt na to liczy, z kredytów nie rezygnują, bo to troszkę za dużo. Natomiast ograniczają finansowanie banków (nieznacznie na razie aby nie zdechnąć natychmiast) z jednoczesnym dołożeniem zabezpieczeń dla banków. Ciekawe, ograniczają kredyty ale dokładają zabezpieczeń. No i wskaźnik na poziomie 5,5. Ja, niestety tak to widzę i nie podzielam optymizmu, niestety.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON -0,37% 2,66 2021-01-20 10:52:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.