Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: -8,93%

Re: bye, bye kt

Zgłoś do moderatora
ale jestem akcjonariuszem. Od dawna. Mój limit zaufania do działań zarządu wyczerpał się po publikacji prospektu emisyjnego w 2015. Dlatego mam inne spojrzenie na jego publikacje. Nikogo nie chcę przekonywać, że wiadomy wskaźnik na poziomie 5.5 nic dobrego dla spółki nie wróży. Czas gdy ta wielka kasa ma popłynąć do ktbiznes, wg prezesa niebawem. Zobaczymy. Jednak, jeśli już spłynie to nadal będzie to kasa ktbiznes, a nie kt.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON -5,56% 2,55 2021-01-15 16:17:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.