Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: -21,43%

Re: bye, bye kt

Zgłoś do moderatora
Nie, jeszcze raz wytłumaczę, bo tutaj dochodzi do mylenia pojęć. To, że w umowie kredytowej jest napisane, że konwenant się zwiększa to tylko dobrze. Nie ma to absolutnie nic wspólnego z aktualnym wskaźnikiem zadłużenia komputornika.
To tak jakbyśmy dostali większy limit na karcie kredytowej. Czy to oznacza, że mamy większy dług? Nie, dopóki coś nie kupimy kartą to nasz dług nie rośnie, mamy tylko większe możliwości, bo większy limit. I o tym poinformował komputronik. Jeszcze dodatkowo napisali, że pomimo, że dostali ten większy limit to wcześniej dokonają spłaty, bo dostaną kasę z kontraktów szpitalnych, a i jest szansa na kredyt kupiecki. Przecież to same dobre wiadomości.
Poruszę jeszcze temat, moja obecność na forum jest zrozumiała. Mam na tyle akcji kompa, że czuję się ich współwłaścicielem.
Dementuje przeinaczanie faktów, ponieważ chodzi o majątek mojej rodziny. No i chcę być tym milionerem, a nie wpadłem na inny pomysł, żeby nim zostać...
Ciekawi mnie jaki ktoś może mieć interes, żeby w wolny dzień napędzać na spadki? Przecież ta osoba musi być świadoma, że tysiące normalnych ludzi tracą swój majątek, mają stres i się frustrują. Akcjonariuszem napewno nie jest, bo nie strzela się własną stopę. Komu służysz i jaki jest twój interes w spalaniu tutaj czasu?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON 2,33% 2,20 2020-11-27 16:40:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.