Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: -49,11%

Re: bye, bye kt

Zgłoś do moderatora
Podwyższenie tego wskaźnika to akurat daje bank firmie zaufanie a po drugie pieniądz z kontraktów splynie i dlatego firma zmniejsza zadłużenie te pieniądze nie biorą się z kosmosu tylko z kontraktów gdzieś ty się wykluł naganiaczu? Ktoś ci spokojnie tłumaczy a ty dalej swoje zmniejszanie zadłużenia to dla Ciebie zło info ładnie robisz ludziom wodę z mózgu widocznie masz w tym interes a zabezpieczenie na hipotece Komputronik wcześniej też miał i to normalna procedura

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON -4,68% 1,43 2020-10-28 16:40:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.