Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: -24,64%

Re: bye, bye kt

Zgłoś do moderatora
ale jeśli masz jakiekolwiek pojecie, a nie tylko życzenia i marzenia to na pewno wiesz, że wskażnik ten im wyższy tym gorzej rokuje dla firmy. Stąd nowe zabezpieczenia i stopniowe cięcie limitów. Skoro chcesz być na kt milionerem to powinieneś mi podziękować, że naganiam na spadki. Taniej możesz zbierać. Ciekawe, że u takich jak ty, ktoś z odmiennym zdaniem musi być zaraz jakimś trolem. Ale nawet to zabawne. Co do wartości, to te 28 baniek w towarze to ani własność kt, ani nasza (akcjonariuszy), tylko banków. Własną to ma kt tylko nazwę, choć też za nią płaci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON -1,86% 2,11 2020-12-02 16:20:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.