Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: -46,96%

Re: bye, bye kt

Zgłoś do moderatora
Jak już trolujesz i napędzasz na spadki to chociaż pisz o tym, o czym masz jakiekolwiek pojęcie. Jak banki luzują konwenanty to dla firmy super wiadomość. Oznacza to dokładnie tyle, że Komputronik jest bezpieczniejszy, bo może bardziej się zadłużać lub wykazywać mniejszą chwilową dochodowość, a i tak banki uznają to za ok i nie wypowiedzą umów kredytowych. Do dobra wiadomość.. Nie ma to żadnego związku ze wzrostem zadłużenia, a w tym wypadku wręcz przeciwnie, piszą, że nie potrzebują się bardziej zadłużać, a nawet będą spłacać dług, chociaż nie muszą.
Firma obecnie warta jest 28 mln zł, czyli pewnie tyle ile towar w ich jednym megastore. Firma pod względem przychodów jest 77 największą firmą w tym kraju. Wyprzedza Telewizję Polską, Rainbow Tours, Netie czy Ruch. Taki Rainbow jest o tyle podobny, że to sprzedaż głównie do konsumenta. Jest mniejszy niż komputronik a warty 20 razy więcej.
Ja tam cały czas dokupuje, traktuję to jako okazje życia. Patrzę i czytam same fakty.. Odrzucam co trole i naganiacze na spadki piszą. Z mojejgo punktu widzenia sytuacja w spółce cały czas jest porządkowana, PPK wchodzą, coraz mniej akcji na GPW. Wystarczy, że jedno PPK wrzuci malutki ułamek portfela w te moim zdaniem najtańsze akcje wskaźnikowo na świecie i mi to lotto, jestem milionerem. Jak nie cóż, moja sytuacja się nie zmieni, praca do końca życia i jak nie miałem miliona tak nie będą miał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON -11,08% 1,48 2020-10-23 17:02:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.