Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,05 zł , zmiana od tamtej pory: -35,21%

Re: Byczek wykres się poprawia i co dalej - doradź kupić sprzedać

Zgłoś do moderatora
Kolego B. pamiętaj o okolicznościach i uwarunkowaniach danego zarysu trendu zarówno długo jak i krótkoterminowego. Mowa min. o obrotach na notowaniach jednolitych (fixach). Ich poziom sugeruje ewidentnie spadek kursu na znikomym wolumenie. Tutaj prawdziwe znaczenie będzie miał okres września gdzie zbliżać będziemy się do zejścia z NC alert. Wykres półroczny wyraźnie kształtuje wzrosty na obrotach kilkukrotnie większych niż spadki w warunkach fix. Nie wróżę wzrostów bo one są uzależnione od wielu czynników. Ale sugerowanie cen groszowych na tym walorze to nieporozumienie. Pamiętajmy ze to początki nowego biotechu który formalizuje środowisko działania dla swoich projektów. Zasoby ludzkie godne szacunku i zarówno w sferze naukowej jak i biznesu. Trzeba trzymać kciuki. Ciekawa spółka na początku swojej drogi. A Pan B. dobrze ze jest bo im więcej myśli i opinii tym więcej wniosków i konkretniejszych decyzji. Ps. Osoba Prezesa Spółki Pana Cezarego Kilczewskiego powinna zwiększać wiarę w realizację projektów. Info od osoby współpracującej biznesowo z C. K.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -0,70% 1,98 2021-11-30 16:19:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.