Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,05 zł , zmiana od tamtej pory: -34,43%

Re: Byczek wykres się poprawia i co dalej - doradź kupić sprzedać

Zgłoś do moderatora
Ty Lim na swiecach dziennych tylko operujesz? Szacun. Gdybys popatrzyl na tygodnie, puscil sobie do tego troche inaczej trojkacik, to bys wiedzial ze kurs idzie na ema21 i tam powinien odbic na poludnie. Z komorki patrze - cos kolo 3,20zl. Zreszta, niedlugo kurs okresli kierunek. Zycze Wam aby poszlo gora ale szanse na to daje 21%, a dol na 79%. Dodatkowo na wykresie miesiecznym sygnal sprzedazy macd.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 1,11% 2,00 2021-11-26 16:18:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.