Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,98 zł , zmiana od tamtej pory: 6,88%

Re: Buuhhaaa... jeszcze z tydzień takiego skupowania

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-10-05 o godz. 14:29 ~Obserwator napisał(a):
> Oj panowie, panowie... jest was tu kilku naganiaczy a ja zaledwie jeden ostrzegający. Teraz spójrzcie na kurs i przyznajcie że ja mam rację.

przyznaje, że twoja chora głowa kreuje różne obrazy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. miało być po 1,80 zł jest po 3.
jest to efekt tego, że jesteś chory psychicznie i tutaj spędzasz wolny czas myśląc, że zbawiasz ludzkość, a zwyczajnie tracisz czas, bo mógłbyś w tym czasie podleczyć chorą głowę w specjalistycznym zakładzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL 2,08% 3,19 2022-11-28 17:01:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.