Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,08 zł , zmiana od tamtej pory: 36,85%

Re: Buuhhaaa... jeszcze z tydzień takiego skupowania

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-10-05 o godz. 11:58 ~Obserwator napisał(a):
> Łoo... znów żółć się wylała u biednego secca. Nie sądzisz, że naganianie na kupno a ostrzeganie przed tym trądowatym papierem to jest subtelna różnica?

żadna subtelna różnica. ktoś nagania w jedną, ty naganiasz w drugą. różnica jest w twojej chorej głowie. poza tym możesz truć o ostrzeganiu, a co faktycznie robi tutaj taki psychol to nie wiadomo.
należy przyjąć z ostrożności, że jesteś totalnym popie..doleńcem odczuwającym satysfakcję seksualną po wpisie typu "buuhhaaa" albo gówniarzem z problemami w szkole ("buuhhaa" za tym przemawia), albo pełniącym tutaj płatną służbę dewiantem również z problemami psychicznymi. ja stawiam na zbieg przypadków nr 1 i nr 2.
jak ktoś ma dobre serce to okazuje to pracując w hospicjum albo w schronisku dla bezdomnych a nie błaznuje w necie. ty jesteś z całą pewnością pajacem, o którym mówią przypadki nr 1 lub nr 2, albo nr 1 i nr 2.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL 1,32% 4,21 2023-02-02 09:45:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.