Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,06 zł , zmiana od tamtej pory: 39,31%

Re: Buuhhaaa... jeszcze z tydzień takiego skupowania

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-10-05 o godz. 09:40 ~Obserwator napisał(a):
> Wiesz co? O tych dziesięciu złotych to już słyszę od kiedy spadło z 12 zł ha, ha. Czyli już od dwóch lat... buuhhaaa.. Naganiacie dalej....

ale, kretynie, to ty cały czas naganiasz. tyle tylko, że w taki chorobliwy i nerwowy sposób. widać, że jesteś pajacem i coś masz z psychiką nie tak. albo zwykłe czynności służbowe wykonujesz. ale też w jakiś dziwny, chorobliwy sposób. tak czy owak z głową nie wszystko jest w porządku... wyrazy współczucia, tyle tylko, że to nie jest klinika chorób psychicznych tylko forum bankiera. ogarnij się.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL 1,91% 4,27 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.