Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  483,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Browary rzemieślnicze górą-strata żywca

Zgłoś do moderatora
O przepraszam, jestem pijakiem, ale przy wyborze trunku nie kieruję się ceną. Mylisz się chłopcze oceniąc wszystkich jedną miarą. Piję browara, szczególnie na kaca i nie jest to żywiec, ani sikacz okocim, a piwerka właśnie (ja nazywam) rzemieślnicze. Po prostu mają smak, zapach i nie odrzucają tak jak sztuczne, nasiąknięte chemią z fabryki nawozów. Swoją drogą to tęsknię za czasami studenckimi, kiedy to po wykładach chodziliśmy do pobliskiej budki na piwo w KUFLU, nalewane z DĘBOWEJ beczki. Te piwo, które obecnie oferuą koncerny, składowane w aluminiowych bekach i podawane w szklaneczkach z cienkiego szkła niech piją prezesy, ja dziękuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZYWIEC 0,84% 483,00 2021-09-28 14:25:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.