Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  490,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,04%

Re: Browary rzemieślnicze górą-strata żywca

Zgłoś do moderatora
Kkk Hahah co za ignorant nazywając modą jesteś jełop. Wystarczy spojrzeć na świat jak browary lokalne wygrywają rynek. Piwa korpo to ściek od tego co2 człowiek chodzi jak balon. Korpo piwo to g9rzej szybciej taniej. Docelowo piwo dla meneli

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZYWIEC -0,62% 480,00 2021-09-24 14:11:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.