Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  478,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,42%

Re: Browary rzemieślnicze górą-strata żywca

Zgłoś do moderatora
Żadna moda. Ja kupuję dużo piwa z Polski i ze świata. Niektóre kosztują 80zł za 0,33L. Najbardziej opłacalne i smaczne to przedział cenowy między 6 a 30zł za butelkę 0,5L. Mimo wszystko najwięcej osób to ignoranci trunku i kupują piwa z koncernów. Dlatego trzymam koncern :-) Tu nie chodzi o jakość czy smak, a o to czego dużo się sprzedaje. Mimo wszystko jako piwosz muszę zaprotestować. Koncerniaki nie mają startu do browarów kraftowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZYWIEC -0,83% 480,00 2021-09-17 16:44:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.