Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,28 zł , zmiana od tamtej pory: -16,36%

Re: Brawo vistal!!!! Który raport bardziej miarodajny

Zgłoś do moderatora
Zwrócić uwagę trzeba na to że przychody były ok 90 mln zł strata ok 20 mln zł ale jest to pierwszy rok obrotowy po zatwierdzeniu układu i w tym roku mieli ustalone największe spłaty wierzycieli w kwocie ponad 20 mln zł która obciążyła bilans bez tego obciążenia bilans byłby bliski zera - ebitda była ok 5 mln zł. Przed odliczeniem zobowiązań układowych. Spłaty wierzycieli obciążają wynik netto w bilansie ale skracają pozycję na zobowiązaniach krótko i długoterminowych i to w bilansie widać ten raport nie jest zły, przychody pozwoliły na spłatę wierzycieli a trzeba było zacząć spłacać układ od dosyć dużych kwot a spółka jeszcze nie wstała z kolan .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -1,65% 3,58 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.