Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,73 zł , zmiana od tamtej pory: 837,73%

Re: Brawo, powitamy niedługo trojeczke z przodu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-06-08 o godz. 10:58 ~Waterloo napisał(a):
> Dywidenda kwartalna to super sprawa i nowatorstwo na naszym rynku. Między innymi dlatego zawsze mam w portfelu co najmniej trochę tych akcji.

Ale nagrody nie dostalismy.

Dostało "inPZU za znaczącą obniżkę opłat za zarządzanie, dającą sygnał do większych zmian na rynku polskich funduszy inwestycyjnych".

Buuuuuuuu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 0,39% 25,60 2024-02-23 16:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.