Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,67 zł , zmiana od tamtej pory: 836,33%

Re: Brawo, powitamy niedługo trojeczke z przodu

Zgłoś do moderatora
Nie dziwię się atakom ad personam. Oczywiście odróżniałbym ataki od przytyków. Od pierwszych jest tutaj moderator i można do zgłosić, sam zresztą bym to zgłaszał, gdybym zauważył (nie jestem aż tak często, żeby bardzo obserwować). Ale nie można się obrażać o konstruktywną krytykę. Oczywiście o ile jest konstruktywną. Nie można też się obrażać o żarty bedące w granicach kultury.

Wystarczy poczytać forum, żeby się przekonać, że pytania o konkrety (lakoniczne raporty itd.) powodują obrazę majestatu. Sorry, nie chcę dolewać oliwy do ognia czy też odgrzewać niepotrzebnie starego kotleta :)

Czekam cierpliwie na raport, może coś wyjaśni. Wtedy pogadamy. Póki co jestem zadowolony, że jest dywidenda. Nadal trzymam kciuki za spółkę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 2,88% 25,00 2024-02-22 12:01:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.