Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,93 zł , zmiana od tamtej pory: 15,68%

Re: Brali po 100k - 150 k w jednym ruchu, teraz po 1 sztuce.

Zgłoś do moderatora
No Kewinku ostrzegałam. A Ty ten scenariusz do kemedii świątecznej dalej piszesz. Kto był mądry inie słuchał to sprzedał nie teraz po rekomendacji dzisiaj i w przyszłym tygodniu (dalej) ale sprzedał w tym czasie, gdy ja informowałam, czyli mniej więcej na poziomie 1,07 zł. Kto mnie słuchał ocalił masę kapitału, kto nie słuchał musi zamrozić kasę do ok. sierpnia 2020. Ja mam więcej optymizmu niz BM BOŚ. Będzie podwójny dołek a potem za pół roku będziemy się jeszcze cieszyć -:)))))) Późną wiosną 2020 będzie ponowna rekomendacjs i myślę, źe będą juź powody, by przypuszczać wzrosty ceny akcji po zaliczeniu tego podwójneho dna. Teraz cieszymy się prezencikami. Do poniedziałku. Pozdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAFAKO -0,37% 1,07 2021-02-25 14:09:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.