Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,02 zł , zmiana od tamtej pory: -50,29%

Re: Brali po 100k - 150 k w jednym ruchu, teraz po 1 sztuce.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-12-05 o godz. 16:00 ~Jola napisał(a):
> Masz tylko podgląd na te jedynki w pierwszym wierszu? To zobacz ile tysięcy sypaczy jest niźej na stronie sprzedaźy. Przecieź wiadomo, źe nikt nie kupuje 1 akcji po 1,03 a cenę jej zakupu ma wtedy bliską 5 zł. Jakby sprzedawał to byłoby coś ale jak kupuje dzisiaj po 5 zł to wiadomo, źe robi to sprzedający aby podbić kurs do góry i aby nabrać leszczy na kupno. Dziwię się, źe ktoś kupuje po takiej cenie więcej niź tysiąc.Pozdr

To mój broker mnie kantuje :)) bo bierze więcej za minimalną wartość transakcji chyba że chciałeś napisać:
1,03+5=6,03 zł. Kto kupuje po 1 sztuce ma pewnie więcej w portfelu i zmiana ceny to zmiana wyceny portfela.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAFAKO -6,46% 0,51 2020-02-27 13:10:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.