Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,03 zł , zmiana od tamtej pory: 5,81%

Re: Brali po 100k - 150 k w jednym ruchu, teraz po 1 sztuce.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-12-05 o godz. 15:50 ~Ali napisał(a):
> Obrót na sesję był po 1 mln 2 mln akcji.
> Teraz 75 tys sztuk , a najczęstszym ruchem, to kupno/sprzedaż 1 szt...
>
> Kto to wszystko pozbierał, a teraz śmieje się z niby notowań...

Iluzja z akumulacją po zejściu pod próg informacyjny 5%. Tego nie ma komu sprzedać a opłaty zjadają kasę. Trwają i czekają na cuda na patyku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAFAKO 1,11% 1,09 2021-02-26 17:00:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.