Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,01 zł , zmiana od tamtej pory: 19,42%

Re: BrakI W ORTOGRAFII

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-22 o godz. 13:56 ~Wilku napisał(a):
> Kto uwierzył,że na spółce mogą być olbrzymie wzrosty? Kto uwierzył w NABE? Ostrzegałem, to byli mądrzejsi ode mnie, ciekawie co tak nagle cicho siedzą. Gdzie jest grzesrs? Gdzie jest pajac od zakładu o 10k?

TY 87.101 TAK JAK NAPISAŁEŚ WSZYSTKO PRZEZ " ŻYMIANIE " I TĄ TWOJĄ INTERPUNKCJĘ ALE ORTOGRAFII ZA NIC

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,51% 10,76 2022-06-29 17:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.