Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,56 zł , zmiana od tamtej pory: 11,50%

Re: Brak zainteresowania sam obraca cygan

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-31 o godz. 21:55 ~Alonzo napisał(a):
> Hehehehe wystaw swoje a zobaczysz !!!!!!!!!!!

A ja wam napiszę tak sprzedawać !!!!!!!!! ,kupować !!!!!!!!!!!!!!!!!
Warto przemyśleć co się dzieje od kilku lat tylko spadało !!!! i ile było wcześniej Free float czytaj zobacz.
a ile jest teraz i po ile była nowa emisja jak dobrze pamiętam to powyżej 60 groszy a ile jest teraz Free float
czyli coś się dzieje !!!!! na pewno nie bankructwo a co będzie to chyba górka ????? ktoś coś robi aby zrobić interes a czy ktoś wejdzie czy nie to jego problem ale moim zdanie NIE SPRZEDAJ !!!!!!!!! czekaj na lepsza ofertę. !!!
Tyle JA .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD -0,63% 0,63 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.