Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,30 zł , zmiana od tamtej pory: -32,91%

Re: Brak zainteresowania klientem

Zgłoś do moderatora
Pełna zgoda, że jeśli gdzieś lecieć, to nie z Rainbow - to biuro podróży mocno podupadło. To co oni odstawiają z Grecją, to już szczyt żenady. Natomiast jeśli chodzi o Twoje pytanie - dlaczego wolę kupić wycieczkę u pośrednika - już Ci wytłumaczę dlaczego. Oszczędzasz czas. Żeby zaplanować wycieczkę z noclegami w kilkunastu miejscach, musiałbyś obdzwonić te wszystkie miejsca i samemu je rezerwować. Nie miałbyś też żadnej gwarancji, że któraś z rezerwacji nie zostanie nagle odwołana, Tak samo z atrakcjami/zabytkami - musisz przestudiować ich listę, porezerwować bilety itd. Kupując wycieczkę rezerwujesz, płacisz i... niczym się nie przejmujesz - robisz to, na co masz ochotę. Dokładnie tak samo dom/mieskanie możesz wyremontować/zbudować samemu - jednak żeby zaoszczędzić czas wynajmujesz ekipę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -0,47% 21,00 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.