Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: 3,50%

Re: Brak słów jak daliście się dziś wyleszczyc. Ostrzegałem

Zgłoś do moderatora
Mam akcje i piszę, nie mogę? Mam pisać w samych superlatywach jak srają nam na łby? Kwestia parytetu: przy kursie 1,4 pisaliśmy że emisja będzie max 3:1, a teraz wychodź że nawet walczą o 5x więcej akcji niż teraz jest w obrocie. A za chwilę co napiszecie? Uff, niech już będzie nawet emisja 100 mln akcji byleby tylko doszło do połączenia? Co się dzieje z kursem widać po Midernicom, jak do obrotu weszło 180 mln akcji po 54 gr, to kurs zleciał o blisko 60%. Ale tam mają zyski i prowadzą perspektywiczna działalność. A tu póki co same straty i koszty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN 8,82% 0,74 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.