Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,80 zł , zmiana od tamtej pory: -49,36%

Re: Brak możliwości zakupu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-01 o godz. 09:21 ~Leon napisał(a):
> Dlaczego nie da się kupić akcji Carpathii. Niby arkusz pokazuje jakąś kwotę. Chce kupić i zlecenie nie jest realizowane, a arkusz pokazuje wyższą kwotę. Później znów chce kupić za tą wyższą i to samo. Ciągle cena się zmienia a zlecenie nie jest realizowane. O co chodzi?

stoi 500 sztuk WALORKA za 7,80.

kupuj.
te ok.4000 pln przeznaczone na nabycie niebawem zamieni się w 8000....lub zostanie nadal 4000....lub będzie tylko dwa tys ???zobaczymy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,71% 3,95 2022-01-28 11:28:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.