Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-02 o godz. 10:54 ~Ted napisał(a):
> Dnia 2021-09-02 o godz. 09:33 ~Johnny napisał(a):
> > Agenci żaby się uaktywnili. To może nam napiszą kiedy żaba pokaże dokumenty i co jeszcze ostatnio sprzedał?
>
> Dokładnie Johnny ale Gamoń zapomniał chyba że PAM to jedność !! a on chce tylko jak najwięcej dla siebie reszta go nie interesuje !! a więc niech idzie do tego smerfa i i niech da mu 2 zł co obiecał żaba i będzie szczęśliwy :) jak można być takim prostakie....... i wypisywać to co wypisuje a jednocześnie liże doooppppp smerf......że jak mu dadza więcej to do nich przystapi !!! Typowy zdrajca !! Jak straci wszystko nie będzie mi go żal w ogólę a nawet po pogratuluje i niech płaczę potem łącznie z killerem bo jak wdać z jendego dzbana piją! dobrze że wszyscy juz wiedzą kto jest kim i kto dla kogo gra !! bo to ułatwi bardzo dokończenie spraw i rozliczenie złodzieji i oszustów !! i wtedy zobaczymy jak miny im zrzedną !! tylko że będzie mądry polak ale po szkodzie jak zawsze bo karma zawsze wraca do takich ludzi i to ich dosięgnie !!

I jak to mówią przyjdzie koza do woza !! tylko że będzie za późno i nikt go nie przyjmie bo zdrajców się nie przyjmuje a ten 1 % to se może wytapetować potem ścianę bo kogo to już będzie interesowało !! takich 1 % mamy tyle już że może sobie między nogi wsadzić albo iść do żaby po 2 zł niech mu da na wytarcie łez tylko że żaba wyśmieje go od razu bo po co żabie goo.....jego akcje będa jak on będzie za kratami z korkiem siedział i jeszcze kilku dojdzie oczywiście którzy sie dogdywali za plecami naszymi !!

Gamoń jesteś obłudnikiem i każdy to już wie więc idź do żaby i niech ci da 2 zł !! a o PAM sie nie martw martw sie o siebie żebyś tylko nie został sam jak kileer z którym zresztątrzymasz sztamę !! i o tym wszyscy wiedzą !! więc jak zanim cos napiszesz to zastanów się 100 razy bo wszyscy Akcjonariusz wiedzą więcej niz ci się wydaje !! a że plan wam się sypnął to teraz macie problem i chcecie nagle ugody !!! bo stołeczki zaczeły parzyć i kasa pod stołem dla was sie oddaliła a wręcz powiedział bym cała czwóreczka a może i piateczka może trafic za kraty która dogadywała się za plecami PAM z prezesikiem !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.