Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ?

Zgłoś do moderatora
trzeba cisnąć jak na elektrimie , a nie sądzę żeby wypłacili więcej niż 10-15 zł /sztuka
już dawno Wam to pisałem

tu raczej nawet sądy nie pomogą bo to interes największych instytucji finansowych w europie + usa przy pomocy kilku nazwisk tzw słupów.....

może ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym że OTG należy do amerykanów ocidental resorces a petrolinvest ma około 90% udziałów w ocidental , skąd się wziął ten ocidental i jaka jest ich rola ???

i powtarzam że trzeba cisnąć jak na elektrimie ale nikt Nam nie odkupi akcji po 160 zł czy więcej

ustalone zostało że interes kończymy i usuwamy z notowań , większość akcji z rynku powinna trafić na odpowiednie konta w miesiącu kończących się notowań między 1,3 - 3,6 zł
problem im pozostał bo tych akcji nie skupionych zostało o dziwo zbyt dużo.....

moje skromne zdania , być może się mylę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.