Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,30 zł , zmiana od tamtej pory: -11,34%

Re: BOŻE CHROŃ PGE PRZED ANALITYKAMI I TU POTRZEBA TECHNOLOGII WYSOKIEJ

Zgłoś do moderatora
WYPOWIEDZ INŻYNIERA MAZURA: "TECHNOLOGII BY PGE BYŁA PGE, A POLSKA BYŁA POLSKĄ. BO W INNYM RAZIE, TO TYLKO KWESTIA CZASU JAK PRAWO UNIJNE ZGODNIE Z PRAWEM UNIJNYM, ZACZNIE ZAMYKAĆ POLSKIE ELEKTROWNIE WĘGLOWE. W TEMACIE ZARZĄDZJĄ NIEMCY, DANIA ZATRZYMAŁA, BO DANIA TO JEDNO Z RFN I TYLKO RÓŻNIE SIĘ NAZYWAJĄ. A CZECHY ZATRZYMUJĄ KOPALNIĘ WĘGLA BRUNATNEGO BO CZECHY TO JAK NIEMCY TYLKO INACZEJ SIĘ NAZYWAJĄ. UNIA SŁUCHA ANGELI MERKEL, A POLSKA GRA SWOJE, NA SWOJE, I BĘDZIE 5 000 000 EURO ZA KAŻDY DIEŃ NIEZASTOSOWANIA PRAWA UE, I CO2 WZROŚNIE. A POLSKA STOI I PEŁNA NIEMOC TECHNOLOGICZNA OD 1989 ROKU, JAK UPADŁ MUR BERLIŃSKI, A CO TO BYŁO TA SOLIDARNOŚĆ POLSKA I WAŁĘSA PYTAJĄ NA ŚWIECIE?"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,48% 9,13 2021-09-23 17:04:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.