Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,71 zł , zmiana od tamtej pory: 15,79%

Re: Bowim wygrywa w sądzie z Izbą Skarbową

Zgłoś do moderatora
branża ma trudny rok, ceny spadają a to urealnia wartość zapasów kdk i rdr. Mimo tego spółka trzyma się nad powierzchnią. Teraz piec zostaje wygaszony więc ceny nie powinny dalej spadać. Trzeba czekać na lekką stabilizację i odwrócenie trendu na stali. Spółka mogłaby kosztem przychodów zwiększyć lekko rentowność.

Wycena niska bo raptem 33 mln z czego w obrocie akcji jest za 9 mln. Pilnować, zbierać, nie oddawać. Ja dzisiaj zabrałem od animatora 3k i nadal systematycznie będę zbierał oglądając ceny stali i działania KE wobec Chin, Turcji, Rosji i importu z tych stron.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOWIM -2,94% 1,98 2020-01-22 12:22:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.