Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -21,05%
" Na pewno nie zamierzamy zwlekać z debiutem, chcielibyśmy aby spółka weszła na GPW w 2017 r. – deklaruje Ostrowski.
Sam jest akcjonariuszem Zortraxu, ale podkreśla, że nie zamierza sprzedawać akcji. – Posłużę się metaforą: Zortrax jest jak pociąg, który dopiero się rozpędza. Ja wsiadłem na pierwszej stacji i zamierzam dojechać do końca - mówi. Spółka dynamicznie się rozwija i poprawia wyniki finansowe. Rośnie również jej wycena.
– Cała sytuacja jest korzystna dla akcjonariuszy, którzy obejmowali akcje w ramach pre-IPO w 2015 r. Realizowane inwestycje przekładają się na wzrost wyceny spółki, a więc akcje inwestorów też zyskują na wartości – podkreśla Ostrowski. Dodaje, że Zortrax skutecznie realizuje zakładane cele ekspansji. Już teraz jest wiodącym graczem w Europie."

Przypomnę-Jarosław Ostrowski to prezes zarzadu IPODS i wiodący akcjonariusz w spółce.
Wnioski wyciągać póki czas.
  • bosh Autor: ~ufo
  • Re: bosh Autor: ~xxxxx
  • Re: bosh Autor: ~gad
  • Re: bosh Autor: ~GodzinaW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-29 13:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.