Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,05 zł , zmiana od tamtej pory: -14,17%

Re: Booster w nowej Zelandii

Zgłoś do moderatora
Ten trol ze spółdzielni,wcześniej twierdził,że umowa między Novavaxem i Mabionem została zarzucona przez Novavax i w zasadzie Mabion został z niczym,ale gdy prezes Mabionu w kilku wywiadach stwierdził,że umowa cały czas jest ważna i spółka realizuje wszystko zgodnie z harmonogramem,to trolisko ze spółdzielni,wymyślił sobie,że szczepionki gniją w magazynach,psują się i są wylewane,czy tam wyrzucane do ścieku.Trolisko wymyśla,różne historie na poczekaniu.
Manipulator myśli,że jest cwany,ale ilość kłamstw zaczyna irytować wielu akcjonariuszy i to takich poważnych,którzy naganianie na spadki jeszcze akceptują,ale nie manipulowanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 1,70% 21,50 2022-11-30 17:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.