Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,40 zł , zmiana od tamtej pory: -16,88%

Re: boom na farmy już trwa

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-27 o godz. 10:23 oldboy_1 napisał(a):
> rośnie jak na drożdżach jedyny prawdziwy koncern OZE
>
> http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/38595163,columbus-energy-sa-46-2021-zawarcie-umowy-nabycia-przez-spolke-wchodzaca-w-sklad-grupy-kapitalowej-columbus-energy-tj-columbus-spv-2-sp-z-o-o-projektu-elektrowni-fotowoltaicznej-o-potencjalnej-mocy-0-858-mw

POWSTAJE WIELKI KONCERN ENERGETYCZNY

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -2,76% 39,40 2021-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.