Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  244,60 zł , zmiana od tamtej pory: -18,07%

Re: Bogdanka - będzie WEZWANIE skarbu państwa po 115 zł (kurs 52 zł)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-05 o godz. 09:22 ~Prawo_wymusza napisał(a):
> Enea musi sprzedać po wartości księgowej lub wyżej inaczej przestępstwo popełni zarząd - bo poniżej wartości to ujemny odpis od majątku spółki musi być sporządzony i ogłoszony a wtedy pozwy oraz prokuratura wchodzi dlaczego działanie na szkodę spółki

Enea kupowała akcje LWB w wezwaniu po 67,39 zł więc dopiero poniżej tej ceny będzie musiała wykazać stratę na transakcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBANK -1,38% 200,40 2022-09-30 17:03:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.