Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,20 zł , zmiana od tamtej pory: 19,18%

Re: Bogdanka - będzie WEZWANIE . CHłoptasiu ..

Zgłoś do moderatora
Chłoptasiu, czy czasem nie dostałeś przedwcześnie pomieszania zmysłów, pisząc ...,,Rząd podpisał list intencyjny w sprawie skupu akcji Bogdanki od Enei 64% akcji aby ratować rynek węgla !" ?! Wykupienie akcji, dla samego wykupu i to ma ratować rynek ? Czyś Ty się szaleju najadł ? Wykupi po przysłowiowej złotówce i nikt nikomu tu nic nie zrobi. Po prostu wyczyszczą portfele naiwniakom ! Nawet widać, że tu paru opłaconych pierniczy o potężnych zyskach - naganiając bez zaganiacza, w stylu ..,,ludzie bierzta - bo to reszta ! Po obiedzie, nic nie bedzie .." Cała Polska się wzbogaci, wszyscy kupują Bogdankę, paru z MAP już chodzi bez gaci, umorusanych smołą i pierzem i cynamonem z gaci - sra-sina . Tu będzie wykup po 120 zł - jak Pan Bóg będzie muzykantom wypłacał...Tak powiedział znany i ceniony warszawski wirtuoz szulerni w kawiarni ,,Stolica" w Warszawie... Każdy swój rozumek ma, a jak go nie ma - to go niebawem nabędzie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -0,09% 34,80 2022-11-29 17:02:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.