Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,67%

Re: Blokada na 18 ładnie postawiona.....

Zgłoś do moderatora
Bo? co to za teoria? Nie może byc wzrostu na spółce, która osiaga rekordowe wyniki?
Nie może, bo ktoś tutaj robi ładne kółka i zarabia potężną kase na tym, a na forum wypisuje, ze spólka musi postać tutaj,

Większej bzdury w życiu nie słyszałem..
wysprzedaliście kupe papieru po 19,80, teraz zbiliście i znowu blokujecie na 18. aby odkupić od ludzi na hakach po 16-17 zł, i łatwo przyjemnie zarobić 20%..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC 2,03% 20,10 2022-11-25 17:01:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.