Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,98 zł , zmiana od tamtej pory: 14,02%

Re: Blokada na 18 ładnie postawiona.....

Zgłoś do moderatora
Tego nigdy niewiadomo.. ale prawda jest taka, że na ten moment nie ma żadnych inf. aby miało się pogorszyć.
Fundy zbijają i puszczają 10% kurs, sprzedają na blokadzie i tak non stop.. już raz mnie wyleszczyli przy akcjach za 12,80.. cały czas tutaj jest ten sam schemat grany..

Tez bym jeszcze dokupil, ale kasa zablokowana.. i zadna spólka nie odbija...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -1,68% 20,50 2022-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.