Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,80 zł , zmiana od tamtej pory: -50,81%
I trzeba dodać że nie ma w tym nic złego. Po prostu inwestowanie jest cięższe/szybsze niż 20 lat a nawet 3 lata temu. Pandemia namieszała, nasciaglo się ludu i to dobrze, ale giełda zyskuje bardziej forexowe cechy. Brak emocji to zmieniam spółkę, nawet niech stracę ale niech się coś dzieje bo nuda. Asbis to póki co się i tak ładnie przed tym broni, nie oddał wzrostów bo kisi się teraz 25% wyżej niż 3 miesiące temu więc i tak fajnie. Być może powolna akumulacja 25-27 a pod zaliczke dywidendy grudniowej jak dadzą 1zl to się szarpnie na +30 i reszta zostanie do dywidendy właściwej plus nową prognoza, plus nowe kraje, nowe produkty, nowe mordy itd to będzie 40. Ale to dopiero pewnie na wiosnę. Ja ciągle dokupuję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -0,86% 12,69 2022-05-27 17:01:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.