Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,30 zł , zmiana od tamtej pory: -12,62%

Re: Biomaxima - zysk za 2q - 640 tyś. zł

Zgłoś do moderatora
xD nie wierzę w to co czytam zegalrz jesteś straszny xD już wiem czemu tak mocno wierzysz w tą spółkę. Takiego syndromu Sztokholmskiego jeszcze nie przerabiałem. Robin jest NAGANIACZEM pisze różne posty i oczernia innych pisze swoje prognozy a ty sprytnie uczepiłes się jednego wątku twój obiektywiz wynosi zero i taką samą cyfrą można ciebie opisać.
P.s. robin ci płaci ?
P.s.2 nie masz co robić że non stop siedzisz na spółce ? Przecież tylko płatne trolle siedzą non stop na forum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOGENE -2,70% 9,00 2021-11-26 15:22:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.