Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,44 zł , zmiana od tamtej pory: -9,00%

Re: Biomaxima - zysk za 2q - 640 tyś. zł

Zgłoś do moderatora
Przeczytałem dokładnie regulamin forum Bankiera i nie ma tam żadnego punktu który by złamał pan Robin ... tym bardziej nie ma tam żadnej definicji czy nawet sugestii tak zwanego ,,NAGANIACZA''
- nie naruszył żadnego prawa autorskiego
- nie szerzy dyskryminacji, przemocy ani do niej nie nawołuje
- nie używa treści niemoralnych, obraźliwych
- nie przekazuje treści reklamowych ani marketingowych ... i to prawie wszystko co tam jest ...

panie Luke podaj punkt regulaminu który złamał pan Robin? ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOGENE 0,00% 9,50 2021-12-08 11:10:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.