Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,44 zł , zmiana od tamtej pory: -13,79%

Re: Biomaxima - zysk za 2q - 640 tyś. zł

Zgłoś do moderatora
Mam dobrą radę dla ciebie panie Luke, ponieważ atakujesz każdego kto ma odmienne zdanie od twojego to napisz nam szczegółowo jaka jest twoja definicja ,,NAGANIACZA'' ... nie powinieneś mieć z tym zadaniem problemu skoro z taką łatwością forujesz swoje oceny kto jest, a kto nie jest tym naganiaczem bo wszyscy już się gubią z tą twoją logiką i nie wiemy co pisać by nie podpaść pod tą straszną definicję NAGANIACZA, a tym bardziej załapać się do tego mitycznego ZAKONU ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOGENE 0,00% 9,00 2021-11-29 15:29:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.