Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,50 zł , zmiana od tamtej pory: 15,92%

Re: Bezprecedensowa decyzja Przewiezlikowskiego.Chapeou

Zgłoś do moderatora
W zasadzie kapitalizacja spółki powinna po takiej decyzji wzrosnąć, w końcu spółka nie odpłatnie otrzymuje 1/4 akcji do motywowania swoich pracowników by generowali jeszcze większą wartość dla spółki. A jednak spada, co pokazuje krótkowzroczność polskich inwestorów, którzy bardziej boją się dystrubucji akcji (za minimum pewnie dwa lata, bo ten program musi ruszyć, do tego lock-up), zamiast docenić wartość dodaną tego ruchu i wizjonerskie podejście do rozwoju Ryvu przez PP. Słabe to

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,65% 59,70 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.