Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,10 zł , zmiana od tamtej pory: 12,86%

Re: Bezprecedensowa decyzja Przewiezlikowskiego.Chapeou

Zgłoś do moderatora
Niestety, ale zawszę znajdą się ludzie o ograniczonych horyzontach i sposobie myślenia, którzy nawet w dobrych rzeczach będą doszukiwać się przekrętów, wałków, podstępu lub ewentualnie będą wynaturzali się "jak oni zrobiliby to lepiej". Otóż nie. Nie zrobilibyście tego lepiej. Większość nie zrobiłaby tego wcale. Zacząłem się zastanawiać czy sam byłbym gotów na taki gest i do tej pory nie jestem pewien, czyli zakładam, że nie.

To co zrobił Pan Paweł jest niesamowite. Podzielił się swoją firmą z ludźmi którzy wraz z nim ją tworzą. Wyjął ze swojego portfela grubo ponad 100 mln złotych i po prostu rozdał je pracownikom Ryvu i Selvity. To pokazuje jak bardzo ten człowiek jest "open-minded". Dał ludziom cząstkę swojej firmy. Pokazał tym samym jak bardzo im ufa oraz jak bardzo wierzy w to, że ich praca przyniesie zamierzone efekty. Niesamowity przykład świetnego, niepowtarzalnego stylu zarządzania. Nie wspominając już o tym jaki employer branding został tym zagraniem zbudowany. Chciałbym kiedyś na swojej ścieżce zawodowej trafić na takiego przełożonego. I nie chodzi mi tylko o to, że pewnie wiele osób kiedyś sprzeda te akcje i zmieni to ich sytuację materialna, ale o to ile mógłbym się od niego nauczyć.

Panie Pawle jeśli Pan to czyta to gratuluję Panu. Jest Pan niesamowitym menedżerem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,51% 58,80 2021-09-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.