Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,10 zł , zmiana od tamtej pory: 17,08%

Re: Bezprecedensowa decyzja Przewiezlikowskiego.Chapeou

Zgłoś do moderatora
No fajnie, tylko o ile PP nie walił akcjami w rynek to już w dużej grupie pracowników na pewno ktoś taki się znajdzie.
Zwłaszcza jeśli wcześniej obejmie akcje po złotówce.
Wg. mnie dużo lepszym sposobem motywacji byłby przydział akcji z bardzo długim lockupem, np. 5-letnim, wtedy taki pracownik naprawdę by się starał aby w długim terminie spółka odniosła sukces.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 3,04% 61,00 2021-09-21 16:28:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.