Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,06 zł , zmiana od tamtej pory: -0,94%

Re: BEZ WYSOKICH TECHNOLOGII PRODUKCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ, PGE POGRĄŻĄ

Zgłoś do moderatora
PANIE axa TU IDZIE O BYĆ ALBO NIEBYĆ POLSKIEJ ENERGETYKI, A NIE O JAKIEŚ WYDUMANE DZIWACTWA WYDUMUJĄCYCH JE, BY ZAISTNIEĆ NA GPW JANALITYKÓW. PROSZĘ TROCHĘ SENSOWNIE PANIE axa BO PANA ZNAM Z WYPOWIEDZI, SĄ RÓŻNE ALE Z PORTALU TO PRZYJMUJĘ. A ZEZOWATE SZCZĘŚCIE TO BYŁ TAKI FILM, A TU PGE I PROBLEMY PGE Z CO2 I Z TECHNOLOGIĄ PRODUKCJI ENERGII. JA PROPONOWAŁEM BY PODNOSIĆ SPRAWNOŚĆ ELEKTROWNI WODNYCH - TURBIN WODNYCH, ALE KASY PODOBNO NA TO BRAK, ALE JEST NA PŁACENIE CO2 I NA KOPALNIE 5 000 000 OIRO DZIENNIE. TO POWAŻNE I DO CZEGO ZMIERZA PGE DO 1,80 ZŁ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,75% 9,97 2021-10-22 17:04:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.