Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,30 zł , zmiana od tamtej pory: -13,05%

Re: BEZ WYSOKICH TECHNOLOGII NIE ZATRUDNIĄ W PGE W KOMÓRCE MAZURA?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-22 o godz. 13:31 ~axa napisał(a):
> SPÓŁKI O KTÓRYCH MAZUR PISZE TO TE KTÓRE MOŻNA WYŁĄCZYĆ JEDNYM KLAWISZEM PRZEZ PUTINA I TO JEST TA BRANŻA NP hi ti games KTÓRA JAKO PIERWSZA BAŃKA MYDLANA PĘKNIE WE WRZEŚNIU GLOBALNIE NA nasdaq WYWOŁUJĄC KRYZYS NIŻ 2008 PRZEZ BANKI usd I JEGO PRZYKŁAD Upadek Lehman Brothers - Kryzys 2008 - Magazyn
Mysaver

SPÓŁKI O KTÓRYCH PISZĘ MOŻE WYŁĄCZYĆ UNIA EUROPEJSKA JEDNYM KLAWISZEM, I DOMAGAM SIĘ INNYCH TECHNOLOGII, SPRAWNIEJSZYCH TECHNOLOGII UZYSKIWANIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ. PODNIESIENIA SPRAWNOŚCI ELEKTROWNI WODNYCH, CZY SPRAWNOŚCI TURBIN GAZOWYCH W ELEKTROWNIACH, BY OBNIŻYĆ KOSZTY PRODUKCJI ENERGII, ORAZ OZE W TECHNOLOGIACH PIRAMIDALNYCH. I TO ŹLE? A TY axa DODAJESZ WYŻEJ ŻE JEDNYM KLAWISZEM PRZEZ WŁADYMIRA PUTINA MOŻNA RESZTĘ WYŁĄCZYĆ? TO CO NA DWIE STRONY PUPA MOKRA JAK MÓWIĄ WOJSKOWI?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,88% 8,96 2021-09-24 17:03:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.