Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,36 zł , zmiana od tamtej pory: -2,17%

Re: BEZ WYSOKICH TECHNOLOGII NIE BĘDZIE AUTOBUSÓW ELEKTRYCZNYCH MORAWI

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-22 o godz. 15:51 ~axa napisał(a):
>
> A ZWŁASZCZA BEZ STACJI ŁADUJĄCYCH
>
>  JEDNYM Z PRODUKTÓW WYSOKIEJ TECHNOLOGII KONSUMOWANEJ I MOŻLIWEJ DO DOTYKANIA PRZEZ POLAKA S Ą I MOGŁY BY BYĆ NA WIĘKSZĄ SKALĘ TE AUTOBUSY ELEKTRYCZNE MORAWIECKIEGO POKAZANY PRZEZ KŁAMCZUSZKA MERKEL NA TARGACH W BERLINIE

MASZ TU PEŁNĄ RACJE, ALE JA ZATELEFONOWAŁEM DO SPÓŁKI S.A. URSUS, ROZMAWIAŁEM Z TECHNOLOGIEM PRZY CENIA 4,50 ZŁ, I POWIEDZIAŁ MI " KOLEGO TY NA NIC NIE LICZ, TO WSZYSTKO TO WYGŁUPY. MAZUR GDYBY CHCIELI TO ZROBIĆ TO WZIĘLI BY CIEBIE, A ONI MAJĄ DEBEL Z DEBLI, I TO WSZYSTKO TO PODPUCHA BY URSUS WZRÓSŁ NA GPW. A KTO ZROBI SILNIK? JAK CHINY KULEJĄ NA SILNIKACH? BŁAZEN Z BŁAZNEM PO MBA? TU TRZEBA KOGOŚ KTO SWYMI RĘKAMI TO WYKONA, A NIE IDI OT ÓW ZA 250 000 ZŁ, MIESIĘCZNIE KOLEGÓW KRÓLIKA. A W FABRYCE AUTOSAN SPECJALISTA Z WYSOKIEJ TECHNOLOGII POWIEDZIAŁ: " TU NIKT NIC NIE ZROBI BO KASY BRAK, A SAMI SWOI SĄ NA LIŚCIE PŁAC. I PO CUL I TAKICH A LUDZIE PROŚCI I SAMI NIE PORADZĄ, TU TU NA NIC NIE LICZ MAZUR, TO DNO TECHNOLOGII.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,25% 10,13 2021-09-16 11:54:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.