Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  108,00 zł , zmiana od tamtej pory: -15,56%

Re: Bez urazy Panowie, ale CCC to największe g.... W jakie życiu wszedłe

Zgłoś do moderatora
Trzech panów powyżej to Gang Olsena w polskiej wersji. Firma od 4 kwartałów przynosi stratę choć obrót jest w okolicach 1,5mld i ciągle rośnie. Firma najprościej na chwilę obecną przeinwestowała, teraz musi czekać na zwrot. Gino Rossi, Vogele, magazyn eobuwie, gigantyczne nakłady które przyniosą piękny zwrot. Największą zagadką jest dla mnie marcowa podbita do 250. Się ludzie zdziwili.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC -0,60% 91,20 2020-01-24 17:04:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.