Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -24,30%

Re: Bez szans na wzrosty - tu akcje posiada loczek i duża grupa ubranych

Zgłoś do moderatora
Niewątpliwie w KCI prowadzona jest obecnie RESTRUKTURYZACJA, a to już daje przynajmniej jakieś tam nadzieje na zmiany w sposobie prowadzenia biznesu - np. pod kątem zwiększenia stopy zwrotu z kapitału własnego. Jest o tym mowa w umowie sprzedaży 691.299 akcji Gremi Media S.A. po 140 zł/akcję na rzecz Pluralis B.V. z siedzibą w Amsterdamie - cyt.:
"Sprzedaż Akcji jest jednym z elementów prowadzonych przez KCI działań restrukturyzacyjnych w ramach grupy kapitałowej KCI"
Na pewno będą korzystne zmiany w bilansie (zwłaszcza w obrotówce) oraz w przepływach pieniężnych - i właśnie na takie rzeczy patrzą inwestorzy fundamentalni. Nikt poważny nie będzie wyceniał tych prawie 97.000.000 zł na 21.000.000 zł, tylko właśnie na 97.000.000 zł. To samo dotyczy innych, nie sprzedanych jeszcze aktywów KCI, w tym pozostałych akcji Gremi Media.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -2,86% 0,95 2023-12-08 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.