Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,15 zł , zmiana od tamtej pory: 19,37%

Re: Bez OTP ta firma prawie nic nie zarabiała

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-14 o godz. 21:09 ~Jurek napisał(a):
> Biznes z pozostałych segmentów jest rentowny. Przy wzmocnieniu floty, ewentualnie akwizycji i obniżeniu kosztów obsługi długu będą mogli z nową siłą wejść w transport chemii i asfaltów. A trzeba pamiętać, że rzeczywistość pocovidowa będzie bazować na dużych inwestycjach budżetowych, a wtedy spółka może być beneficjentem , bo asfalty trzeba będzie dowozić.

Jeżeli OTP w latach 2018-2019 miała 27 mln zysku netto, a TransPolonia razem z OTP - 18 - to gdzie by tu była rentowność?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL 0,80% 3,76 2021-10-20 12:34:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.