Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Bertrand Le Guern: Chciwość jest beznadziejną motywacją

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-19 o godz. 13:05 ~6_9 napisał(a):
> https://poranny.pl/bertrand-le-guern-chciwosc-jest-beznadziejna-motywacja/ar/c3-10300438
>
> ha, ha. Normalnie boki zrywać :)). I co z tego zostało co publicznie głosił ?!

czytałem. z moralnego punktu widzenia ok ale ciekawe czym by sfinansował te swoje marzenia i nie zawsze przemyślane decyzje gdyby nie ta nasza "chciwość" która tak ogólnie biorac zawsze była motorem postępu i rozwoju cywilizacji.. z kredytów? prosze bardzo, tylko kto mu je teraz da? wiec może lepiej nie mieszać sacrum z profanum..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.